Národní

NOVÝ FIAT TIPO CROSS
od 451.900 Kč

Je na čase objevit nové cesty a prožít každodenní doprodružství s perfektním společníkem.

S novým Fiatem Tipo Cross.         

NOVÝ FIAT TIPO CROSS 
JIŽ OD 451.900 Kč*

PŘIDEJTE SE NA JEHO STRANU


Když přijde na hledání nových cest, hlavní roli hraje odhodlání. A vybavení. Máme pro vás dobrou zprávu. Nový Fiat Tipo Cross má obojí a umí překvapit. Překvapení začínají nezaměnitelnou oranžovou barvou Paprika pokračují nárazníky s mlhovými světly ve zcela novém designu, ledově matnými střešními ližinami, až po boční nástavce prahů a spodní kryt motoru.
Nové Tipo Cross si vás troufne odvézt ve velkém stylu kamkoli si budete přát.
A bude-li třeba, posvítí si na cestu novými Full LED světlomety.


PŘIPOJENÝ A SVOBODNÝ


Vše, co během jízdy potřebujete vědět, vám bude na očích na plně konfigurovatelném 7“ TFT přístrojovém panelu. Zcela nový infotainment s 10,25“ dotykovou obrazovkou vám poskytne naprostý komfort při poslechu hudby nebo používání navigace. Díky bezdrátovému zrcadlení chytrého telefonu můžete volat, posílat zprávy, navigovat, spravovat kontakty, poslouchat hudbu a mnoho dalšího – bez toho, abyste museli spustit oči z cesty před vámi. A díky bezdrátové nabíječce bude váš chytrý telefon vždy plně nabitý.


TIPO PRO KAŽDÉHO

Nové Tipo Cross není jediným přírůstkem do rodiny Fiat. Celá řada Tipo je plná překvapení. Jako například nové Tipo City Cross s typickou duší crossoveru.
Vylepšené jízdní vlastnosti garantuje řada motorů s vyšší účinností: zážehové motory 1,0 s výkonem 100 k a vznětový motor 1,6 výkonem 130 k.

Chcete získat více informací o této akční nabídce?

Nabídka se vztahuje na verzi Fiat Tipo Hatchback Cross 1.0 FireFly 100k. Nabídka je platná do odvolání. WLTP Kombinovaná spotřeba modelu Fiat Tipo Hatchbach: 4,3–5,8 l/100 km, WLTP emise CO2 114–132 g/km. Na všechny vozy sa vztahuje základní 2-letá záruka a navíc 3 roky rozšířené záruky s limitem do 100 000 km. Pro bližší informace o cenách, specifikacích a podmínkách akční nabídky se obraťte na vašeho autorizovaného prodejce značky Fiat. Informace o záruce poskytované výrobcem jsou uvedené v záruční a servisní knížce. Uvedené informace a skutečnosti mají výhradně informativní charakter. Použité fotografie jsou jen ilustrativní FCA Central and Eastern Europe Kft. si vyhrazuje právo na změny všech uvedených údajů bez předchozího upozornění. Podrobné informace u autorizovaných prodejců.